Za vse dodatne informacije o tekmovanju smo dosegljivi na našem e-mail naslovu: macgyver@bestljubljana.si.

Najdete nas tudi na:

Macgyver 12.0 vam pripravlja ekipa:

Glavni oganizator
Jure Rogelja
jure.rogelja@bestljubljana.si

Odnosi z javnostjo
Ajda Kunavar
ajda.kunavar@bestljubljana.si

Odnosi s partnerji
Nejc Borovnik
nejc.borovnik@bestljubljana.si

Odgovorni za naloge
Vid Primožič
vid.primozic@bestljubljana.si

Logistika
Rok Favai
rok.favai@bestljubljana.si

Grafično oblikovanje
Domen Kacin Vodičar
domen.kacin.vodicar@bestljubljana.si

Odgovorna za mednarodne odnose
Bianca Ionescu
bianca-iulia.ionescu@best.eu.org