Kontakt

Za vse dodatne informacije o tekmovanju smo dosegljivi na našem e-mail naslovu: macgyver@bestljubljana.si.

Macgyver 11.0 vam pripravlja ekipa:

Glavni oganizator
Urban Bric
urban.bric@bestljubljana.si

Odnosi z javnostjo
Ajda Ogrin
ajda.ogrin@bestljubljana.si

Design
Žiga Šolar
ziga.solar@bestljubljana.si

Odnosi s partnerji
Petra Podrzaj
petra.podrzaj@bestljubljana.si

Logistika
Tilen Rupnik
tilen.rupnik@bestljubljana.si

Odgovoren za naloge
Dimitar Stefanov
dimitar.stefanov@bestljubljana.si